טיפול בבעיית דום נשימה בשינה

טיפול בבעיית דום נשימה בשינה

דום נשימה בשינה הוא מצב של הפסקת נשימה בשינה, כאשר הנשימה נעצרת לפסק זמן. לאחר כמה שניות של הפסקת נשימה – האדם חוזר לנשום. דום נשימה בשינה עשוי לקרות כמה פעמים בלילה, ובדרך כלל מלווה בנחירות רעשניות. אנשים אשר סובלים מבעיית דום נשימה בשינה לעתים אינם מודעים בכלל לקיומה, הם לרוב חשים עייפים במהלך היום ואינם מבינים מדוע. איתור בעיה של דום נשימה בשינה נעשה לרוב אחרי תלונות של בן או בת הזוג על נחירות, או תשומת לב שלהם שמגלה את הפסקות הנשימה מדי לילה.

אחת האפשרויות לאבחן בעיה של דום נשימה בשינה היא בבדיקה במעבדת שינה, אשר עוקבת אחר השינה ומאתרת את הבעיה. אחרי האבחון חשוב ביותר לטפל בבעיה.
הטיפולים קונבנציונליים אשר מיועדים לטיפול בבעיית דום נשימה בשינה אינם תמיד אפקטיביים, ולטווח הארוך מצריכים להיעזר במכשירים אשר השימוש בהם לא תמיד נעים, קשה להסתגל, ואחרי שימוש ממושך עשויים לגרום לתקלות חדשות.

את בעיית דום הנשימה בשינה ניתן לפתור גם בדרך טבעית, על ידי שימוש באחד הכלים החשובים ביותר של גופנו – הנשימה. שיטת בוטייקו מלמדת, או יותר נכון מזכירה לנו את מה שגופנו כבר יודע, כיצד לנשום באופן טבעי ותקין. פיתרון כה פשוט, אך רבים אינם מודעים לו.

סדנאות נשימה בריאה® בשיטת בוטייקו מלמדות נשימה תקינה ובריאה במענה לבעיות נשימה רבות, ביניהן דום נשימה בשינה, נחירות, אף סתום, תלות במשאפי אסטמה, ועוד.

סובלים מבעיית דום נשימה בשינה ומחפשים פיתרון טבעי? פנו אלי עוד היום לפרטים והרשמה לסדנה הבאה.
צרו קשר: 052-5925318