נשימה בריאה® להפסקת נחירות

נשימה בריאה® להפסקת נחירות

החיים עם אדם שנוחר, ויותר מכך השינה ליד אדם עם נחירות, יכולים להיות בלתי אפשריים. אבל מה לגבי האדם עצמו שנוחר וכביכול חי עם זה טוב? רבים לא יודעים כי תופעת נחירות ללא טיפול עשויה להוביל לבעיות בריאותיות וסכנת חיים ממשית. 

לכל אחד יש את הנוחר שלו… שינה ליד אדם נוחר
מי מאתנו לא מכיר כזה לילה:  הנחירות של בן/בת הזוג פשוט אינן פוסקות. אין זה משנה כמה פעמים נהפוך אותם לצד, ננער, נעיר וכו', הנחירות חוזרות ולא נותנות לנו מנוח או סיכוי לישון לילה מלא. וכך הנחירות פוגעות גם בנוחר עצמו וגם בבן הזוג הסובל מרעשי רקע בדציבלים גבוהים.

נשימה בריאה® בשיטת בוּטֵייקוֹ תחזיר את שנת הלילה הרציפה, אנרגיה ועירנות, בריאות ואיכות חיים.

הסכנה שבנחירות – מיתוס או עובדה?
לנחירות השפעה קריטית על התפקוד למחרת ובריאות כל מי שנחשף אליהן. שינה לא רציפה מונעת את שלב השינה העמוקה ההכרחי כל כך להתחדשות, בהדרגה מתפתח יתר לחץ דם, בעיות לב, ובהמשך עצירות נשימה ואיתן סכנת חיים ממשית.

זמן רב חשבו שנחירות אינן מזיקות לבריאות, אולם, במחקרים רבים נמצא שהנחירות מביאות איתן סיכון גבוה להתדרדות בבריאות, ומשפיעות לרעה על איכות החיים ועל הבריאותנ, שחבל להגיע אליהם.

הקץ לנחירות – הפתרון נמצא בנשימה!

איך מטפלים בנחירות ? מה הפתרון לנחירות ?
לטיפול טבעי בנחירות לומדים נשימה בריאה® בשיטת בוּטֵייקוֹ. השיטה פותחה ברוסיה לפני כחמישים שנה, וצברה מאות אלפי לקוחות מרוצים שהגיעו להפסקת נחירות – הפסיקו לנחור! ולצידם אלפי בני זוג שהיו אומללים, כולם קיבלו סוף סוף את שנת הלילה הסדירה שלהם במתנה.

שיטת בוּטֵייקוֹ מיועדת להסדרת הנשימה ביום ובלילה: תחילה באופן מודע בשעות הערות, ובהמשך הנשימה האוטומטית מתפתחת ומשתפרת  גם בשינה. בהדרגה חוזרים לנשימה תקינה כפי שנועדנו לה, ומפחיתים את הסיכונים הבריאותיים בצורה משמעותית.

מעוניינים במידע נוסף?  דואגים לבריאות ולזוגיות?
רוצים לחזור לישון באופן סדיר ושקט כבר בשבועות הקרובים?
צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים.
תזכו למתנה ייחודית וחיונית – שנת לילה טובה לבריאותכם ולחייכם!

פתק - לנחירות והסדרת נשימה בשינה

 

לקריאה על נשימה בריאה® שיטת בוּטֵייקוֹ לפתרון בעיות בריאות שונות:
הכל על נחירות >>
אף סתום / בהשכמה / התעטשויות / פוליפים >>
אסטמה >>
שיפור נשימתי אחרי גמילה מעישון >>