לאיזה בעיות שיטת בוטייקו עוזרת

פרופסור בוּטֵייקוֹ טיפל בלמעלה מ-100 סימפטומים ומחלות
הרשימה המלאה תורגמה מרוסית לאנגלית, ונמצאת כאן >>

הבעיות הנפוצות שמשתפרות כשלומדים נשימה בריאה®:
אסטמה, סינוסיטיס, אף סתום כרונית, תופעות אלרגיות, נחירות, דום נשימה בשינה, נשימה ודיבור לשמירה על הקול ומניעת צרידות חוזרת, קוצר נשימה ביום יום ובספורט, נזלת כרונית, פיהוקים אנחות והתעטשויות בסדרות, התקפי שיעולים, עייפות ו’נפילות אנרגיה ביום’, ‘נפילות במצבי רוח’, קשיי שינה ושינה בלתי מרעננת, קימה תכופה לשירותים בלילה, חוסר סבלנות וקשיי ריכוז, אבדן חוש ריח, סחרחורות בלתי מוסברות, ניתוחי פוליפים חוזרים, לחץ בלתי מוסבר בחזה, כאבים בלתי מוסברים במפרקים ובשרירים, טינטון, קשיי נשימה באובך – עונת פריחה – יובש באוויר – מקומות בלתי מאווררים, ועוד.

דוגמאות לשיבוש נשימתי ביום יום:
במנוחה שומעים את הנשימה, אנחות תכופות, משיכות-אוויר תכופות קצרות ומהירות כאילו מריחים משהו בחטף, הפה נפתח כדי לנשום, הנשימה אינה סדירה, הנשימה נעצרת מדי פעם ומתחדשת בהוצאת אוויר ממושכת, יש שאיפות גדולות ואפילו קולניות לקראת דיבור ותוך כדי הדיבור, הרבה תנועה בנשימה, הנשימה כרוכה במאמץ, בלילה ובשינה הנשימה כבדה.

בנוסף, אנשים שמשפרים את נשימתם מדווחים גם על הפחתה בכאבי ראש, שיפור בחילוף החומרים / מערכת העיכול, שיפור בזיכרון, בריכוז, בקורדינאצית יד-עין, הפחתה בצרבות, הפחתה ב’התכווצויות שרירים’, היעלמות של ‘טיקים’ ועוויתות בלתי נשלטות, העלמות אפטות, גירודים בעור, דופק בלתי סדיר, כחכוחי גרון תכופים, שחיקת שיניים בשינה, ועוד.

השיפורים מאוד אינדיבידואלים, ומושפעים מהיסטוריה רפואית, תרופתית, טיפולית, כירורגית, ומאורח החיים.
בוגרי סדנאות נשימה בריאה® מספרים על השיפורים בבריאות >>

איך יתכן ששיטה אחת עוזרת לכל כך הרבה בעיות?
הקשר בין נשימה לבריאות ידוע אלפי שנים בתרבויות ופילוסופיות חיים שונות. מחקרים וספרות מקצועית ענפה מהמאה ה-19 ואילך מקשרים גם הם בין בריאות לנשימה, ובין שיפור הנשימה לשיפור הבריאות. הנשימה משפיעה על כל פעילויות הגוף, שינוי הנשימה משפיע גם הוא על כל פעילויות הגוף.

ייחודו של פרופסור בּוּטֵייקוֹ בכך שהנחיל שיטה מובנית וסדורה להטבת הנשימה שמביאה איתה הטבה בבריאות. שיטתו מאפשרת שיפור הדרגתי ומתון עד להשגת הטבה יציבה.

סטטיסטיקה שיפורים בריאותיים בעקבות סדנאות נשימה בריאה® >>

מאות אלפי אנשים ברחבי העולם כבר היטיבו את בריאותם בשיטת בּוּטֵייקוֹ 

רוצים לשפר את הבריאות? רוצים להרגיש במיטבכם? ומלאי אנרגיה?

.
.
.
.
.

Call Now Button
WhatsApp chat
דילוג לתוכן